Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Poryte

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Sośnia

Sośnia(Poryte + 24 km)

1 650 000 zł320 m² 5 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Jedna działka 2 domy w Biebrzańskim Parku Narodowym. Na działce o powierzchni 4 000 metrów kwadratowych, zbudowano dwa nowe, murowane, z elewacją drewniano-kamienną, ekologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Marianowo

Marianowo(Poryte + 17 km)

268 000 zł40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie 40m2. Zlokalizowane w Marianowie. 2 pokojowe , dwie oddzielne łazienki,2-gie piętro. Do mieszkania przynależy 1 piwnica oraz dwa garaże. Brak Czynszu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy

Stare Miasto,Łomża(Poryte + 21 km)

1 350 000 zł655 m² 655 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

To nie jest zwykła nieruchomość. To projekt, który może generować stały dochód i pracować na Ciebie każdego miesiąca. Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 655 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kolno

Centrum,Kolno(Poryte + 11 km)

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w samym sercu Kolna Plac Wolności 13, działka nr 2096 o powierzchni 410 m. To gotowy produkt inwestycyjny, który już dziś generuje dochód,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szkolna

Stare Miasto,Łomża(Poryte + 21 km)

1 288 000 zł269 m² 4 788,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wyjątkowy dom o ponadczasowym klimacie z cudownym widokiem na dolinę Narwi. Łomża ul. Szkolna / Woziwodzka Oferuję do sprzedaży dom, który poruszy wszystkich, którzy cenią jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 385 zł45,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Kasztanowa

Maria,Łomża(Poryte + 21 km)

1 050 000 zł189 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Dom w zabudowie szeregowej | ul. Kasztanowa , Łomża Idealny dla rodziny, ceniącej komfort i doskonałą lokalizację! Najważniejsze atuty nieruchomości: działka rogowa Rok budowy 1999 solidna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 999 zł84,81 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej. Nova park II. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Szablak

Szablak(Poryte + 16 km)

163 000 zł3 019 m² 53,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Szablak w gminie Nowogród. Działka w otoczeniu drzew, z dostępem do rzeki Narew. Grunt nr 67 - powierzchnia 3019 m2. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Baliki

Baliki(Poryte + 18 km)

106 000 zł1 054 m² 100,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż - rekreacyjny raj miejscowość Baliki osiedle Gwiazda Tam, gdzie las Szumem śpiewa A ptaków Śpiew niesie w dal, nad rzeką Pisą działka czeka, twój wymarzony, cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Poryte

Poryte,podlaskie

798 000 zł189 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Oferuję na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, położony na dużej działce w cichej okolicy! Bardzo ładny, ogrodzony, nowy dom (189 m2), o idealnych proporcjach z garażem. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kossaka

Poryte,podlaskie

60 000 zł2 500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy głównej drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poryte

Poryte,podlaskie

340 000 zł180 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom w gm. Stawiski (25 km od Łomży) w miejscowości Poryte. Łączna powierzchnia domu 180 m2. W skład nieruchomości wchodzi, zabudowana działka o powierzchni 2400 m2,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij